Than Károly Ökoiskola Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola - Szakközépiskola és Szakiskola

3.5/5 based on 8 reviews

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum - Than.hu

A tragikus körülmények között elhunyt, önvédelem és intézkedéstaktika tanár: Tamási Ibolya tiszteletére rendeztek emlékversenyt az iskola testnevelés és önvédelem oktatói.

Tamási (régebben Kékesi) Ibolya, kiváló rendőrtiszt volt valamint hazánk egyik legeredményesebb Judo versenyzője. Tizenegyszeres magyar bajnok volt. 1984-ben, először rendeztek Magyar Bajnokságot női kategóriákban, melynek +66kg-os kategóriájának győztese volt. Ő volt judosport első női Év sportolója. IJF Masters Világbajnok! Tamási Ibolya elvesztése mind szakmailag, mind emberileg pótolhatatlan, ezért szerették volna kollégái egy hozzá illő eseménnyel is búcsúztatni.

A Tamási Ibolya Emlékversenyen 11 osztály 22 tanulója vett részt, akik Judo Ne-Waza szabályrendszerben küzdöttek meg egymással. Az érmek és oklevelek költségeit a BMSZC fizette. A szervezést és lebonyolítást az iskola testnevelő és önvédelem tanárai végezték. A lebonyolításban az iskola diákjai is segédkeztek. A verseny jövő évi megrendezését is tervezzük.

Az eredmények megtekinthetőek ITT

A rendezvényről készült képek megtekinthetőek a Folytatás után.

Szilard on Google

Évekkel ezelőtt tatarozták. Így szebb lett, az biztos. ?
It was repaired years ago. It got prettier, that's for sure. ?
K
Klaudia Keresztély on Google

Sziasztok , segítséget szeretnék kérni. Mennyi pont kell az alkalmasságin ,hogy bejussak?
Hi, I want to ask for help. How many points do I need on my aptitude to get in?
L
Lili Ónodi on Google

Szuper!??
Super! ??
J
Joseph Simon on Google

A nappali tanorákon kívül, egyéb képzések is vannak.
In addition to full-time teachers, there are other trainings.
G
Gábor Wacha on Google

Borzalmas diákcsapat, a fonódó villamoson szoktak utazni.
A horrible group of students used to travel on the intertwined tram.
K
Krisztina Kollàr on Google

Ajánlom a felnőttek figyelmébe. Kíváló hely.
I recommend it to adults. Excellent place.
E
Evelin Kozma on Google

Sziasztok! Én jókat hallottam róla 40 pontot kell el érni a fizikainál.
Hi! I've heard good about it, you have to get 40 points in your physics.
N
Nikpet on Google

Parkolás nagyon nehézkes sajnos. Nem elég hogy fizetős de nagyon sokszor még szabad hely sincs.
Parking is very cumbersome unfortunately. It is not enough to pay, but very often there is no free space.

Write some of your reviews for the company Than Károly Ökoiskola Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information